II. Iskolapszichológus vándorgyűlés

II. Iskolapszichológus Vándorgyűlés 2018. április 19-20. Szeged

2018. április 19-20-án megrendeztük a II. Iskolapszichológus Vándorgyűlést. Helyszíne: Szeged, Szentgyörgyi Albert Agora.

A program:

Iskolapszichológus_Vándorgyűlés_programfüzet

honlap: https://sites.google.com/view/ipvandor/

A Vándorgyűlés lehetőséget nyújt szakmai fejlődésre, tapasztalatcserére és nem utolsó sorban szakmai és személyes kapcsolatok kialakítására, ápolására. Erre a tervezett szakmai programokon túl a kávészünetekben, valamint az esti fogadáson is lehetőség nyílt. Ezen kívül a fáradhatatlan résztvevők számára szerveztünk egy esti városnézést, „Szeged fényei” címmel, rendhagyó idegenvetéssel, és gyünyörű idő volt mindehhez.

A programon való részvételről hivatalos igazolást állítunk ki, amely így beszámítható a továbbképzési pontszámba.

A szervezők:

Dr. Szabó Éva és Jagodics Balázs SzTE Pszichológiai Intézet

A plenáris előadások anyagai:
N. Kollár Katalin & Szabó Éva: Mit várnak a tanárok az iskolapszichológustól?

IPirántiattit_Tanár_d_gyv

Vircsik Debóra: Diákok vélekedése az iskolapszichológusi munkáról

IPirántiattit_diák

N. Kollár Katalin: Iskolapszichológiai füzetek – módszertani kapaszkodók